2024 PANSW Nationals Teams

PANSW MASTERS MENS TEAM

Greg Davidge Lake George
Matt Grills Guyra
Jason Smith Lake George
Jason Smith Lake George
Ross Turnbull Quirindi
Brett Woodward Inverell
Murray Thomas Lake George

PANSW MASTERS WOMENS TEAM

Jane Melbourne Galloping Gully
Leith Pryor Merriwa
Nicole Hill Gulgong
Rachael Hogden Gulgong
Rachel Hughes Yass
Tanya Mulligan Gulgong
Belinda Tarlinton Burradoo

PANSW MENS TEAM

Chris Anderson Quirindi
Aaron Clarke Braidwood
Abbott Grills Guyra
Jim Grills Albury/Holbrook
Will Weston Jugiong
Cody Woodward Inverell
Islay Young Albury/Holbrook

PANSW WOMENS TEAM

Farrann Bussa Eurocoast 
Makayla Elford Narrabri
Lucy Grills Albury/Holbrook
Lauren Sibley Albury/Holbrook
Sandra Weston Jugiong
Katie  Wills Albury/Holbrook
Julia Stuart Mendooran

PANSW OPEN MIXED TEAM

Skye Anderson Gulgong
Ella Elks Guyra
Carlie Grills Guyra
Josie Wilson Quirindi
Oliver Greentree Quirindi
Joe  Melbourne Galloping Gully
Matt Stevenson Mendooran
Joe  Wamsley Bunnan

PANSW U21 MENS TEAM

Darcy   Brennan Inverell
Riley   Clark Lake George 
Jim  Henry Jugiong
Luka  McLachlan Inverell
Marty   O'Sullivan Albury/Holbrook
Joshua  Smith Lake George
Ryan   Weston Jugiong

PANSW U21 WOMENS TEAM

Abby Finlayson Guyra
Kasey   Henry Jugiong
Bridget McKemey Guyra
Maya  Scott Bunnan
Jayde  Smith Quirindi
Erica  Stuart Mendooran
Emily Wamsley Guyra

PANSW U21 MIXED TEAM

Olivia  Erland Yass
Indianna  Gray Braidwood
Rosie  Ross Narrabri
Marlee  Wall Walcha
William   Brodigan Cubbaroo
Zac   Finlayson Guyra
Charlie   French Jugiong
Mitchell  Keith Wagga Wagga

PANSW U16 BOYS TEAM

Riley  Bradshaw  Wagga Wagga 
Hugh  Gallagher Quirindi 
Maxwell  Hunter  Galloping Gully 
Charlie  Stuart  Mendooran
Jake  Wamsley  Bunnan 
Sidney  Weston  Jugiong
Campbell  Williams  Galloping Gully 

PANSW U16 GIRLS TEAM

Chloe  Tunnicliff Muswellbrook
Pippa  Cullen  Narrabri 
Maggie  Fuller Burradoo 
Ella  Hunt  Narrabri 
Zoe  Owen  Albury/Holbrook
Katy  Robinson-Smith Lake Geroge 
Sophia  Rose  Bunnan 

PANSW U16 MIXED TEAM

Allie  Maclean  Dunedoo 
Hannah  Ryan  Bunnan 
Georgie  Cardile  Albury/Holbrook
Rainer  White  Lake Geroge 
Hayden  Benson  Guyra 
Ollie Cardile  Albury/Holbrook
Jack  Davis  Quirindi 
Blake  Fielder  Narrabri 

PANSW SUB JUNIOR TEAM

Jack Arentz Lake George 
Tom Bradshaw Wagga Wagga 
Georgina Hill Gulgong
Billy Murphy Jugiong
Tayla Smith Bungendore
Hayden Tarlinton Burradoo 
Alec Weston Jugiong